Громада готова розпочати опалювальний сезон: про головне із засідання виконавчого комітету міської ради

6 Жовтня 2022, 14:48

6 жовтня під головування міського голови Миколи Боровця відбулося 51 засідання виконавчого комітету міської ради.

Головне питання порядку денного – готовність до початку опалювального сезону 2022-2023 років. Основну увагу приділено підготовці до теплопостачання в заклади галузі охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту, забезпечення теплом житлового фонду громади, а також діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Як наголосив начальник управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Олег Годун, цей опалювальний сезон особливий і підготовка до нього проходила у вкрай важких умовах воєнного стану з обмеженням використання бюджетних коштів.

Не зважаючи на складнощі, всі галузі господарського комплексу громади готові розпочати опалювальний сезон.

Завершено весь комплекс робіт, який був запланований КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго». Основне підприємство – надавач послуг з теплопостачання має ліміти газу, вони менші за попередній рік, адже ситуація спонукає економно споживати газ.

Йшлося про те, що як на рівні держави, так і в громаді важливим питанням є енергозаощадження. Тому неодноразово закликали керівників підприємств, установ та організацій, жителів до впровадження енергоефективних заходів, термомодернізації будівель та осель. Також актуальним залишається питання розрахунків та погашення наявної заборгованості за теплопостачання.

Тарифи на теплопостачання для всіх категорій споживачів залишаються на рівні минулого опалювального періоду. Згідно ст.1 Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» від 29.07.2022 №2479-IX запроваджено мораторій на підвищення цін (тарифів) у сфері теплопостачання.

Відповідним рішенням виконавчого комітету погоджено температурний графік для нового опалювального сезону. Відтак розпочати опалювальний сезон для КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» погоджено з 10 жовтня 2022 року. Опалювальний сезон в громаді розпочнеться в разі зменшення середньодобової температури  навколишнього середовища до +8°С та нижче протягом трьох діб.

Рішення Про готовність до початку опалювального сезону 2022-2023 років

Детальну інформацію про готовність галузей до початку опалювального сезону 2022-2023 років надали співдоповідачі – Людмила Тодорович, директор КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», Тетяна Ващук, начальник управління освіти і науки міської ради та Алла Боришкевич, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради.

Також у галузі житлово-комунального господарства розглянуті та прийняті наступні рішення:

– про встановлення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (детальніша інформація – в окремому дописі);

– про передачу деревини (погоджено передачу деревини соціально незахищеним верствам населення);

– про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;

– про суборенду майна комунальної власності;

– про внесення доповнень у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.05.2013 №145 «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, які ведуть самостійно квартирний облік»;

– про житлово-квартирні питання.

Рішенням виконкому підтримано клопотання щодо представлення до державної нагороди – присвоєння почесного звання України „Заслужений працівник сфери послуг України“ – Віталія Діхтієвського, головного інженера комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ за вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства, самовіддану працю, високий професіоналізм та активну громадську позицію.

 

В сфері соціального захисту населення затверджено рішення:

– про  захист прав та законних інтересів дитини;

– про затвердження висновків  органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб.

 

Відповідно до чинного законодавства рішенням виконавчого комітету затверджено план комплектування відділень з видів спорту дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П.Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на 2022 – 2023 навчальний рік.

 

Пряма трансляція 51 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=TzPGawaeyu0

 

 

Чат-бот Гаряча лінія