Центр позашкільної освіти

Директор
Добровольна Ольга Харитонівна

Адреса

Адреса: м. Звягель, вул. Князів Острозьких, 46

 

Контактний телефон, приймальня:

Директор – 0677019490

Заступник директора з НВР – 0989777106

Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти»  Новоград-Волинської  Житомирської області – це комплексний (багатопрофільний) заклад позашкільної освіти, який надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров’я вихованців та учнів.

Головною метою КЗ «ЦПО» є навчання і виховання громадян                                 у позаурочний  та  позанавчальний  час.

Навчально-виховний процес у закладі здійснюється за трирівневим принципом на основі дидактичних принципів поєднання профільних та інтеграційних форм роботи, застосування сучасних навчальних методик розвивального спрямування та здійснюється за наступними напрямками:

  • художньо-естетичним
  • туристсько-краєзнавчим
  • військово-патріотичним
  • еколого-натуралістичним
  • науково-технічним
  • соціально-реабілітаційним
  • гуманітарним
  • дослідницько-експериментальним
  • оздоровчим

Заклад працює за розкладом, зручним для дітей. До послуг вихованців: навчальні кабінети, майстерні,  зала для занять хореографією, актова зала.

Навчально-виховний процес забезпечують 27 педагогів, у тому числі:

1 заступник директора з НВР, 4 завідуючих відділами,    1 практичний психолог, 24 керівники гуртків, 1 майстер народної творчості,    5 мають звання «керівник гуртка – методист», 1 акомпаніатор, 2 сумісника.

За Законом України «Про позашкільну освіту» набір в гуртки здійснюється за заявами батьків або осіб, що їх заміняють протягом навчального року.

Станом на 01 квітня 2022 року в Центрі позашкільної освіти виховується 1605 дітей.

Колектив КЗ «ЦПО» забезпечує участь гуртківців в міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях, змаганнях, масових заходах за різними напрямами позашкільної освіти. Кращі вихованці КЗ «ЦПО» представляють достойно заклад та місто на змаганнях, фестивалях, конкурсах, забезпечуючи високий рівень рейтингу КЗ «ЦПО».

Педагоги та вихованці закладу взяли участь протягом 2021-2022 років: 2 міжнародних, 11 всеукраїнських, 37 обласних, 51  міських, 220 внутрішніх  заходах. Щорічно вихованці КЗ «ЦПО» є стипендіатами міського голови.

 

Чат-бот Гаряча лінія