ХАЙ У СВІТІ ПУЛЬСУЄ ЖИТТЯ!

14 Червня 2022, 9:07

Щорічно 14 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день донора. Цей день покликаний дещо глибше усвідомити значення добровільної здачі крові. Адже мільйони людей зобов’язані своїм життям тим, кого вони ніколи не бачили – донорам.

Кров – це найцінніше з того, що людина може дати іншій людині. Це дар життя. Бути донором – своєрідна форма громадянської, християнської, людської солідарності. Це престижно, гідно і означає, що ти небайдужа людина, яка бажає зробити світ трішечки кращим!

Надання багатьох видів сучасної медичної допомоги, особливо в екстрених випадках, сьогодні не можливе без забезпечення достатніх компонентів крові. Донорство є невід’ємною частиною інфраструктури системи охорони здоров’я, а сама донорська кров розглядається як стратегічний ресурс. Більше того, ми маємо всі підстави говорити про важливість донорства в часи військової агресії проти України, коли переливання компонентів крові ставало шансом на збереження життя багатьох поранених бійців. З початком війни Новоград-Волинський відділ заготівлі крові та її компонентів комунального некомерційного підприємства «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради прийняв майже 700 донорів. Щира подяка та низький уклін кожному, хто сьогодні став на порятунок наших військових, дитини, яка має захворювання крові чи пацієнта з гострою крововтратою.

Висловлюємо слова вдячності й поваги, людям, які присвятили своє життя справі захисту здоров’я та життя наших громадян і мають нагороду «Почесний донор України», а в Новоград-Волинській міській територіальній громаді – це майже 40 осіб.

Спасибі вам за вашу чуйність і здатність до співчуття.

З нагоди свята, прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя в родинах, взаєморозуміння і взаємопідтримки, здійснення всіх ваших планів та задумів. І основне – миру! Миру в нашій славній Україні!

 

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

Чат-бот Гаряча лінія