I етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я

25 Березня 2019, 18:17

23 березня 2019 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся I етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я. 

Організаторами заходу виступив міський Центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та дитячо-юнацька спортивна школа.

Змагання розпочались з урочистої частини на якій з привітальним словом виступила директор міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Тимофєєва Лідія Сергіївна.

Всі сім`ї-учасники заходу провели чудово час, отримали безліч позитивних емоцій та були нагороджені призами від міського Центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Програма спортивно-оздоровчого заходу складалась з семи різноманітних конкурсів – естафет та вікторин, в яку входили цікаві питання на олімпійську тематику.

За результатами змагань переможцями вдруге стає сім`я Гарбовських, які 5 квітня представлятимуть наше місто на II етапі обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я, який відбудеться в місті Житомирі.

 

Чат-бот Гаряча лінія