І знову перемога…

28 Березня 2017, 7:53

25 – 26 березня 2017 року у м. Рівне відбувся І Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв Internationail Festival «Артцентр талантів 2017» в рамках теле-проекту “Єднання Заходу та Сходу України» та за підтримки благодійного фонду талановитих дітей та молоді «Жар Птиця».

У фестивалі брали участь близько 80 творчих колективів з усіх регіонів України, колективи з Китаю та Грузії.

Житомирщину представляв народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка» міського Палацу культури імені Лесі Українки (керівник Катерина Рудакова), який на розгляд  журі  запропонував дві хореографічні композиції «Квіти України» та «Колядки». 56 учасників ансамблю віком від 8 до 18 років показали високий рівень  виконавської майстерності. Свідченням тому є І місце у номінації «Народна хореографія». Ансамбль «Веселка» визнано кращим серед подібних колективів. Після заключного Гала-концерту відбулася церемонія нагородження переможців, де колектив був нагороджений дипломом лауреата фестивалю, дипломом лауреата І ступеню в номінації «Народна творчість»,  також персональну подяку отримала керівник К.Г.Рудакова.

Члени журі – доктор історичних наук, професор, заслужений діяч мистецтв культури України, ректор ХДАК  Шейко В.М. та директор фестивалю заслужена артистка України Кудрич Л.В. запросили ансамбль «Веселка» взяти участь у конкурсі хореографічного мистецтва, що буде проходити цього року у м. Харків.

Отже, щиро вітаємо з перемогою народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка» та зичимо нових творчих досягнень.

Міський Палац культури імені Лесі Українки

 

Чат-бот Гаряча лінія