Інформаційний захід для вчителів географії “Безробіття і зайнятість населення в освітньому процесі з географії та економіки”

18 Квітня 2019, 12:58

Налагодження тісної співпраці між вчителями та службою зайнятості має надзвичайно важливе значення в контексті забезпечення ефективного процесу отримання молоддю необхідних знань для професійного становлення і самовдосконалення в майбутньому.

17 квітня 2019 року на базі Новоград-Волинського міського центру зайнятості відбувся інформаційний захід для вчителів географії “Безробіття і зайнятість населення в освітньому процесі з географії та економіки”.

Директор Новоград-Волинського міського центру зайнятості Сербін В.А. надав  інформацію щодо ринку праці, його кон’юнктури та процесів що відбуваються. Центр зайнятості забезпечує реалізацію завдань, пов’язаних із соціальним захистом населення від безробіття, сприянням громадянам у підборі місця роботи, наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг, професійної орієнтації, наданням послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг, а також реалізацією інших завдань, визначених законодавством.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Злочевська В.Л. провела екскурсію по відділам центру зайнятості, розповіла про послуги шукачам роботи при реєстрації, співпрацю з ринкоутворюючими роботодавцями міста та району, роботу центру розвитку підприємництва.  

Начальник відділу активної підтримки безробітних Н.Д. Чаюк ознайомила з інформаційним сектором та заходами з професійної інформації та професійної консультації учнівської молоді та безробітних.

Завідувач сектору рекрутингу Черненко О.Г. розповідала про новаційні методи роботи сектору, створення поглибленої бази шукачів роботи для швидкого задоволення кадрових потреб роботодавців.

Вчитель географії ЗОШ №6 Стрельцова Н.Є. висвітлила актуальність вивчення теми “Безробіття і зайнятість населення” в освітньому процесі з географії. Підкреслила, що для успіху кожної держави важливі трудові ресурси, які залежать від географічного положення та природних умов.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ящук Л.В. розповіла про профорієнтаційну роботу, що проводиться спеціалістами центру зайнятості, зокрема для учнів шкіл для визначення своїх здібностей для вибору майбутньої професії. Розповіла про професії майбутнього, нові вимоги до професійних знань та навичок та багато іншої цікавої  інформації.

 

Чат-бот Гаряча лінія