Інформаційний зріз щодо діяльності галузей житлово-комунального господарства та освіти за минулий тиждень

5 Березня 2019, 23:31

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград – Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:
– вивезено 40 м³ сміття (місця загального користування);
– проведено кронування 9 дерев породи каштан на площі Лесі Українки,3; 
– проводиться розчищення порослі на кладовищі по вул. Лугова.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
– прочищено зливові колодязі за наступним адресами: вул. Гагаріна – 4 шт.; вул. 
– вивезено вуличний змет з наступних вулиць міста: Героїв Майдану, Житомирська, Лянгуса, Чехова, Котляревського, Наталії Оржевської, Ніколаєва, Гагаріна, Івана Мамайчука та частково на Волі, Вокзальна, Юрія Глухова, Гетьмана Сагайдачного, Лесі Українки, Медична;
– проведено ремонтні роботи вуличного освітлення на вул. Дружби.

Освіта:

25 лютого біля пам’ятника Лесі Українки пройшли літературні читання, присвячені 148-ій річниці від дня народження Лесі Українки.
26 лютого в ЗОШ № 7 та 27 лютого в Ліцеї № 1 проведено інструктивні наради для працівників, залучених до проведення ЗНО у 2019 році.
27 лютого відбулася робоча нарада із завідувачами закладів дошкільної освіти, на якій розглянуто питання організації харчування, фінансово-господарська діяльність ЗДО у 2019 році та інші нагальні питання функціонування закладів дошкільної освіти міста.
27 лютого на базі Ліцею № 4 проходив перший міський патріотичний фестиваль «Зустріч трьох поколінь» у рамках засідання міського учнівського клубу «Звягель-Патріот».
27 лютого в ІМЦ відбулося засідання Школи педагогічної майстерності для вихователів середніх груп «Процес формування інтелектуально розвиненої особистості дошкільника 5-го року життя засобами природничо-екологічних ігор і вправ».
27 лютого в ІМЦ проведено інструктивно-методичну нараду для відповідальних за вибір проектів та замовлення підручників для учнів 2 класу ЗЗСО. 
28 лютого в міській центральній бібліотеці в рамках Дня періодики пройшла творча зустріч журналіста А.Денисюк та учнів Ліцею № 4. 
01 березня в ЗОШ № 7 для педагогів міста проведено майстер-класи «Розвиток критичного мислення на уроках української мови та літератури».
01 березня на базі Ліцею № 4 пройшла творча зустріч учителів 1-их класів з представниками видавництва «Навчальна книга – Богдан» з теми «Дидактико-методичний супровід компетентнісно орієнтованого навчання молодших школярів».
Протягом тижня делегація учнів Ліцею №4 була на аудієнції в кронпринцеси Румунії Маргарити в рамках міжнародного проекту «Книга добра».
Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, за результатами якого учні ЗЗСО міста отримали 42 дипломи: 2 дипломи І ступеня; 12 дипломів ІІ ступеня; 28 дипломів ІІІ ступеня.
За результатами ІІ (обласного) етапу МАН маємо такі результати: 5 учнів із 8-ми учасників стали переможцями, отримавши 3 дипломи І ступеня, 1 диплом ІІ ступеня, 1 диплом ІІІ ступеня.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія