Інформація про роботу служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради протягом тижня 04.02.2019 – 08.02.2019

11 Лютого 2019, 20:44

З метою перевірки стану утримання та виховання дітей протягом тижня спеціалістами служби у справах дітей організовано та проведено 2 рейди «Діти вулиці», «Вокзал», та 1 рейд «Діти в сім’ях», в ході яких обстежено умови проживання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Проведено прийом громадян з питань: захисту житлових і майнових прав дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків батьками, усунення перешкод у спілкуванні з дітьми, повернення на навчання учнів, позбавлення батьківських прав. Всім громадянам була надана консультація щодо вирішення питань по зверненням. З батьками та неповнолітніми учнями проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо належного виховання та навчання, вжиті всі необхідні заходи для захисту прав та законних інтересів дітей. З дітьми проведено бесіди щодо недопустимості вчинення ними протиправних дій.

Підготовлено і направлено 25 відповідей на звернення громадян та організацій.

Підготовлено проекти рішень на розгляд виконавчого комітету про захист житлових та майнових прав дітей, про затвердження висновків органу опіки та піклування, про захист прав та законних інтересів дітей.

Поновлено інформацію на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти».

Служба у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, 
фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія