Інформація щодо капітального і поточного ремонту доріг

9 Червня 2022, 15:38

Війна віднесла на другий план наші звичні турботи. Тож багато з того, що планувалося робити в цьому році, відклали до кращих часів. Це стосується й капітального будівництва та капітальних ремонтів, у тому числі й автошляхів. Нині пріоритет – оборона держави, тому капітальне будівництво доріг, до якого ми вже звикли за останні роки, поки що призупинене.

Наразі діє постанова Кабінету Міністрів №590 від 9 червня 2021 року, яка обмежує фінансування капітальних видатків. Тож продовжити ремонти у повній мірі зможемо лише тоді, коли будуть внесені зміни у цю постанову Уряду, а казначейство зможе «проводити» кошти на такі роботи.

Водночас є аварійні ділянки, які обов’язково лататимуть для безпечного проїзду. Першочергово це будуть дороги з високою інтенсивністю руху.

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради сформувало пріоритетний перелік доріг та направило його для погодження з обласною військовою адміністрацією. Після відповідного погодження, буде здійснено ремонтні роботи.

Поки що говорити про проведення капітальних ремонтів, як розумієте, не доводиться. Адже нині першочерговим завданням країни є саме оборона. Тож туди спрямовуються основні видатки.

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія