Інформація щодо стану поширення COVID-19 в Новоград-Волинській міській ТГ станом на 06.08.2021

6 Серпня 2021, 19:07

Протягом минулої доби серед жителів міської територіальної громади виявлено один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус.

Станом на  06 серпня отримують лікування в амбулаторних умовах (вдома) під наглядом сімейних лікарів  23 осіб з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19.

Станом на 9:00 год. 06.08.2021 року на стаціонарному лікуванні в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 16 хворих на коронавірусну інфекцію. Серед пацієнтів, які перебувають на лікуванні в стаціонарі, 3 особи знаходяться на кисневій підтримці.

Шановні мешканці нашої громади, бережіть себе та рідних,  дотримуйтесь правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски, гігієни рук. При появі симптомів вчасно звертайтесь до свого сімейного лікаря!

В Україні триває  п’ятий етап вакцинації населення проти  COVID-19, на якому імунізують усіх бажаючих віком від 18 років. Це дасть змогу максимально захистити себе та своїх рідних від  коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму Дельта. У нашій громаді щеплення від коронавірусної інфекції можна отримати на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, а також з 05 серпня 2021 року в центрі вакцинації населення за адресою: площа Лесі Українки, 9, в приміщенні міського Палацу культури, у будні та вихідні дні, з 9-00 до 14-00год, без попереднього запису. Всю інформацію щодо вакцинації можна дізнатися  у свого сімейного лікаря.    

Станом на 05.08.2021 року  медичними працівниками  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради   проведено  15 536  щеплень проти COVID-19. 

 

Т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська

 

Чат-бот Гаряча лінія