Інформація стосовно роботи центру надання адміністративних послуг міської ради (вул. Соборності,13 м. Новоград-Волинський)

2 Березня 2021, 15:03

Шановні жителі громади!

Центр надання адміністративних послуг міської ради (вул. Соборності,13 м. Новоград-Волинський), відповідно до рішення позачергового засідання Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02 березня 2021 року, проводить прийом відвідувачів за попереднім записом із дотриманням всіх карантинних вимог з питань:

– державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, внесення змін в ЄДРПОУ – (04141) 3-53-55

– реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, видачі довідки про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання – (04141) 3-54-24

– державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, земельних питань, вклеювання фото в паспорт по досягненню 25-ти, 45-ти річного віку та інших питань, визначених переліком адміністративних послуг згідно рішення Новоград-Волинської міської ради від 19.04.2018 № 488 – (04141) 3-53-51

Працівники та відвідувачі допускаються до приміщення тільки в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно.

Прийом здійснюється виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами. Очікування повинно відбуватися ззовні приміщення з дотриманням соціальної дистанції – 1,5 м.

На вході до приміщення організовано місце для обробки рук спиртовмісним антисептиком.

Одночасне перебування відвідувачів дозволяється з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування.

 

Центр надання адміністративних послуг міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія