Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Житомирська, Пушкіна та Шевченка буде продовжено!

25 Жовтня 2019, 16:31

У першій половині дня 24 жовтня в.о. міського голови Оксана Гвозденко за участі депутата обласної ради Степана Нусбаума перебувала на особистому прийомі у голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.

Мета робочого візиту: вирішення питання щодо фінансування та відновлення капітального ремонту доріг у м. Новоград-Волинський, а саме: вулиць Житомирська, Пушкіна та Шевченка.

Відтак, станом на 24 жовтня кошти у повному обсязі за виконані роботи підряднику (ТОВ «Асфальт плюс) не надійшли, асфальтування виконавцем робіт призупинено.

Зазначимо, що підрядною організацію виконано більшу частину робіт на вул. Житомирська та вул. Пушкіна. Також проведено фрезерування асфальтобетонного покриття на вул. Шевченка для подальшого асфальтування та виконано підняття каналізаційних і водопровідних люків.

Неодноразово зверталися до замовника вищезазначених робіт – управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації, щодо фінансування вже виконаних робіт по капітальному ремонту доріг до настання несприятливих погодніх умов. Проте не усі акти виконаних робіт профінансовані.

Отож, у ході робочого візиту в.о. міського голови Оксани Гвозденко за участі депутата обласної ради Степана Нусбаума до голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка було вкотре обговорено питання щодо прискорення фінансування і продовження виконання робіт з капітального ремонту доріг у м. Новоград-Волинський.

Відтак, за результатами особистого прийому керівник Житомирської ОДА запевнив, що фінансування капітального будівництва стратегічно важливих для міста вулиць терміново буде відновлено.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія