Капітальний та поточний ремонт вулиць міста

5 Червня 2019, 16:52

5 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука оглянув хід виконання робіт з капітального та поточного ремонту вулиць міста.

Зокрема, було здійснено виїзд на І-й пров. Володимира Антоновича, де проводиться капітальний ремонт з асфальтуванням та встановленням мережі зливової каналізації. Протяжність провулку – 430 м., площа асфальтування – 2160 м². Виконавець робіт – підрядна організація ТОВ «Новоград-Волинські Шляхи».

Затим було оглянуто ще два об’єкти, на яких підрядні роботи виконує КП «Шляхрембуд» міської ради. Це поточний ремонт доріг з твердим покриттям на вул. Гетьмана Сагайдачного із застосуванням спецтехніки: УЯР. А також капітальний ремонт з асфальтуванням прибудинкової території на вул. Житомирська, 79. Загальна площа асфальтобетонного покриття прибудинкової території складає близько 500 м², загальна протяжність ділянки робіт – 83 м.

 

Чат-бот Гаряча лінія