Оглянули стан будівлі міського Молодіжного центру

6 Червня 2019, 16:52

05 червня 2019 року депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоровя, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та заступник начальника цього ж управління Анастасія Нєпша оглянули будівлю міського Молодіжного центру.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба зазначив, що в будівлі проведено першочергові протиаварійні роботи. Наразі з проектантом підписано додаткову угоду до договору на виконання робіт стадії «П» по ремонтно-реставраційних роботах пам’ятки архітектури місцевого значення. Проектно-кошторисна документація має пройти відповідну експертизу, що дасть можливість оголосити тендер на виконання безпосередніх робіт з відновлення будівлі міського Молодіжного центру та паралельно розпочати роботи з виготовлення робочого креслення, тобто проектно-кошторисної документації (стадія «Р»).

На черговій сесії міської ради, 06 червня, буде розглядатися питання щодо перерозподілу коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення – міського Молодіжного центру та проведення комплексної експертизуи.

Нагадаємо, що управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відкрито благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру.

Реквізити для сплати коштів:

р/р: 31552384278956
код ЄДРПОУ: 37529417
МФО: 820172
Отримувач: Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради
Банк одержувача: Державна казначейська служба України м. Київ
Призначення платежу: Благодійна допомога на відновлення міського Молодіжного центру.

 

Чат-бот Гаряча лінія