Керівники самостійних управлінь та відділів поінформували про свої здобутки

15 Квітня 2016, 0:15

11 квітня 2016 року під головуванням міського голови В.Л. Весельського  відбулась чергова щотижнева апаратна нарада з начальниками виконавчих органів міської ради. 10 квітня сплинуло п’ять місяців з моменту офіційного оприлюднення результатів виборів 25 жовтня 2015 року –  розпочалася офіційна діяльність міського голови, 34 депутатів міської ради сьомого скликання. Тож під час апаратної наради керівники самостійних управлінь та відділів міської ради доповіли про здобутки та напрацювання впродовж  п’ятимісячного терміну роботи, які дійсно досить вагомі та значимі не дивлячись на невеликий проміжок часу.

Начальник міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Н.П.Борис зазначила, що рішенням міської ради було введено одна додаткова посада фахівця із соціальної роботи; виділено кошти на капітальний ремонт приміщення ЦСССДМ, збільшено фінансування на утримування центру. За відповідний період налагоджено тісну співпрацю з учасниками АТО та їх сім’ями, внутрішньо переміщеними особами. В 3 мікрорайонах міста розпочали свою роботу фахівці із соціальної роботи.

Начальник відділу культури міської ради Л.В.Заєць поінформувала, що значно покращилось фінансування галузі культура, в т.ч. збільшено суму видатків на  загальноміські заходи. Завдяки цьому на  високому рівні проведено ряд заходів: номінацію «Гордість міста», заходи  з  нагоди дня  народження  Лесі  Українки, Т.Г.Шевченка, до  Міжнародного дня  жінок, театральний фестиваль, Свято Весни. Камерний хор вчителів та  ансамбль «Цвіте  терен» школи мистецтв  взяли  участь у  записі програми «Фольк-музік» на УТ -1.

Начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Л.Р.Дутчак зазначив, що змінились принципи фінансування галузі. Значно покращилось харчування та забезпечення медикаментами у міськрай ТМО; виділено кошти на пільговий відпуск медикаментів, на проїзд медичних працівників первинної ланки у міському транспорті та ін.. У мікрорайоні „Зелені“ відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини №4.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради В.М.Гамма найбільшим  плюсом виділив фінансування галузі – більше 300 тис.грн. у цьому році. Також виділені кошти на футбольну команду, спортивну школу, спортсмени мають можливість виїжджати на обласні та всеукраїнські змагання. Виділені кошти на придбання сміттєвих баків, які будуть встановлені на стадіоні „Авангард“ та на нову газонокосарку. Продовжуються будівельні  роботи на незавершених об’єктах по вул.Соборності,7 та вул.Пушкіна,44.

Начальник управління науки і освіти міської ради О.В.Ільяхова наголосила, що рішенням сесії міської ради сьомого скликання виділені кошти на забезпечення безкоштовного харчування учнів 1-4 класів, встановлено пільгу для учнів 5-11 класів, батьки, яких є учасниками АТО, дітям – переселенцям; школярі міста мають можливість користуватися транспортом за пільговими проїзними квитками; введено посади дієт медсестер у дошкільних навчальних закладах. Проведено  аналіз та підготовлено документацію на ремонтні роботи всіх навчальних закладів на 2016 рік.

Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Л.В.Хрущ доповіла, що рішенням міської ради були введені додаткові посади, надана допомога для опрацювання документів щодо нарахування субсидій мешканцям міста. Розпочато роботу щодо створення підприємства для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Начальник управління містобудування, архітектури  та земельних відносин міської  ради Д.С.Гудзь зазначив,  що рішенням міської ради були введені додаткові посади, створено відділ державного архітектурно-будівельного контролю, виділені кошти для придбання техніки та комп’ютерного забезпечення управління.

Начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та   комунальної  власності  міської   ради О.В. Богданчук, зазначив, що активізувалась робота щодо благоустрою міста, а саме додатково введено 8 посад двірників для прибирання місць загального користування, одночасно розпочато поточний та капітальний ремонт декількох об’єктів благоустрою; активізувалася робота об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На  багаточисленні звернення громадян з місцевого бюджету виділено 650 тис. грн. на зрізання аварійних дерев.

Начальник фінансового  управління міської ради І.К.Ящук наголосила, що доходна частина міського бюджету на 2016 рік затверджена у сумі 396 317,3 тис.грн.. Фактично  за 1 квартал надійшло коштів до міського бюджету у сумі 107 141,8 тис. грн., що на 32 617,8 тис. грн. більше виконання доходної частини за 2015 рік. У зв’язку з тим, що держава передала  повноваження на органи місцевого самоврядування із місцевого бюджету передбачені додаткові витрати на пільговий проїзд у міському транспорті, харчування учнів 1-4 класів, пільгове харчування учнів, пільговий відпуск медикаментів, харчування у міськрайТМО, ПТУ та ін.. За І квартал 2016 року в повному обсязі забезпечена виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ міста та проведені розрахунки за спожиті енергоносії. Профінансовані всі видатки, зареєстровані розпорядниками коштів в управлінні Державної казначейської служби м. Новограда-Волинського.

Міський голова В.Л.Весельський також зазначив, що хотілося б звіту кожного депутата у місцевих засобах масової інформації.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія