КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» отримало чергову гуманітарну допомогу з Німеччини

1 Серпня 15:57

КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» отримало чергову гуманітарну допомогу від Німецької Університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн.

Суттєвим поповненням закладу охорони здоров’я став дороговартісний  апарат для штучної вентиляції легень АEONMED VG70 та ліки, які були надані Німецькою Університетською клінікою федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн (UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein) за сприяння нашого земляка Григорія Лапшина, який родом з м. Баранівка, що нині живе та довгий час працює в Німеччині.

Цього ж дня такий апарат штучної вентиляції легень та ліки були передані до КНП «Баранівська центральна районна лікарня» Баранівської міської ради.

Крім того, третій переданий ШВЛ апарат з Німеччини, в подальшому отримає медичний заклад м. Житомира.

Сучасні апарати ШВЛ дадуть змогу диференційовано проводити респіраторну терапію залежно від важкості стану хворого, обираючи найбільш комфортні для пацієнта параметри і режими.

Висловлюємо слова щирої вдячності співробітникам німецької університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн та Григорію Лапшину за надану гуманітарну допомогу, а також керівництву Новоград-Волинської районної військової адміністрації за сприяння.

 

За матеріалами Facebook-сторінки Новоград-Волинської районної військової адміністрації

Чат-бот Гаряча лінія