КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» отримало черговий гуманітарний вантаж

8 Липня 2022, 11:59

КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» отримало черговий гуманітарний вантаж від Німецької Університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн.

Збір допомоги здійснювали співробітники німецької Університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн та уродженець м. Баранівка Григорій Лапшин, які постійно проводять збір допомоги для українських медичних закладів.

Суттєвим поповненням закладу охорони здоров’я став дороговартісний апарат для штучної вентиляції легень «AEONMED VG70». Даний апарат ШВЛ створений для ефективної роботи відділення реанімації та інтенсивної терапії. Особливо таке обладнання є критично важливим в окремих випадках захворювання Covid-19, коли в пацієнтів виникає гостра дихальна недостатність. Також апарат «AEONMED VG70» можна застосовувати для пацієнтів з хворобами легень, а також під час хірургічного втручання.

У гуманітарному вантажі також були медичні розхідники інструментарію одноразового використання для оперативних втручань та іншого роду приладдя.

Висловлюємо слова щирої вдячності співробітникам німецької університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн та Григорію Лапшину за надану гуманітарну допомогу, а також керівництву Новоград-Волинської районної військової адміністрації за сприяння.

 

Чат-бот Гаряча лінія