Колектив та вихованці ДНЗ №2 «Калинка» прийняли активну участь у міському Великодньому фестивалі
![Колектив та вихованці ДНЗ №2 «Калинка» прийняли активну участь у міському Великодньому фестивалі](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr9qbm4c1takkqf9r17991phb1rd.jpg)
Хто з нас не любить аромату запашної паски, співу дзвонів, що сповіщають про світле свято Великодня? Дня, коли всі родини збираються за святковим столом і згадують власні, давні й багаті традиції. Працівники, батьки та діти дошкільного навчального закладу №2 «Калинка» прийняли активну участь у міському Великодньому фестивалі на базі Молодіжного центру, а саме: оформили виставку ярмарок «Золоті руки» (творчі роботи батьків, дітей та вихователів), зібрали «Великодній кошик захиснику».
ДНЗ №2