На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини

29 Квітня 2016, 3:22

28 квітня  у конференц-залі Будинку рад, під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової, відбулось сьоме засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради. На засіданні розглянуто ряд питань: про визначення місця проживання дітей; про стан виконання батьківських обов’язків; про хід здійснення соціального супроводу; про взяття під соціальний супровід сім’ї, у якій виховуються діти; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.

Всі питання порядку денного попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради та Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  У ході засідання заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

Прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей. Адже кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Саме тому міська влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.

 

Завідувачка сектору опіки, піклування та усиновлення

служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради

С.Шевчук

 

Чат-бот Гаряча лінія