Колектив територіального центру соціального обслуговування відзначає 36-річчний ювілей

1 Липня 2024, 17:15

Колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Звягельської міської ради сьогодні відзначає 36-річчний ювілей.

 

Установа опікується долями 1414 мешканців міста та сіл старостинського округу, надаючи послуги по догляду вдома, соціальної адаптації, психологічні, інформаційні, здійснюють екстрено кризове втручання. За 36 років діяльності працівники центру здійснили обслуговування більше 8-ми тисяч мешканців міста. Звісно, зараз не до гучних святкувань, однак привітати колектив прийшли представники місцевої влади.

 

З нагоди 36-річчя центру заступник міського голови Ірина Гудзь вручила подяки та почесні грамоти міського голови працівникам закладу за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі, вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту мешканців міста, надання якісних соціальних послуг.

 

Свої вітання та слова вдячності за плідну працю працівників висловила також начальник управління соціального захисту населення Звягельської міської ради Лілія Хрущ, наголосила, що професійність та відповідальність працівників Звягельського територіального центру вселяє надію та впевненість, що ніхто в громаді не буде залишений без піклування.

 

У своєму вітальному слові директор установи Ольга Гудзь здійснила короткий екскурс в історію створення установи та теплими словами привітала колег, побажавши їм міцного здоров’я, прихильності долі та легкої роботи під мирним чистим небом.

 

Тож щиро вітаємо всіх працівників центру зі святом! Дякуємо за їхню компетентність, працьовитість та душевне тепло. Нехай море сердечної підтримки допомагає й надалі творити добро для мешканців нашої громади!

Територіальний центр Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія