Комісія з контролю за станом споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних заходів у Новоград-Волинській міській ТГ

22 Квітня 2021, 17:42

Відбулось засідання комісії з контролю за станом споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних заходів у Новоград-Волинській міській територіальній громаді під керівництвом заступниці міського голови Наталії Борис.

Основною метою наради та діяльності комісії є проведення обстеження спортивних споруд та інших спеціально відведених місць, які призначені для масових спортивних заходів з метою встановлення експлуатаційної надійності та стійкості будівельних конструкцій, відповідності шляхів евакуації затвердженим нормам та здійснення заходів пожежної безпеки зі складенням актів.

Винесено пропозицію про те, щоб проінформувати всіх керівників установ та організацій, які є балансоутримувачами спортивних споруд, про те, щоб вони до 15 травня оглянули їх та привели в належний стан. Починаючи з 15 травня комісією буде складено графік обстеження для комплексної перевірки спортивних споруд на відповідність норм та вимог.

 

Чат-бот Гаряча лінія