Конкурс малюнків на асфальті “Барви літа”
![Конкурс малюнків на асфальті “Барви літа”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/7ox3phf2raw1ojwuansw.jpg)
30 травня фахівці Центру комплексної реабілітації проводили конкурс малюнків на асфальті “Барви літа”, який зібрав діток та їхніх батьків. Навіть дощ не став цьому на заваді.
По-справжньому дружня атмосфера, спільна ідея об’єднували майданчик для малювання. Юні художники знайомилися, висловлювали свої ідеї та втілювали їх у малюнках . Діти так захопилися, що не змогли втриматися і старші члени сімей. Малювали всі – і дорослі, і малі.
За свою творчість учасники отримали подарунки та солодощі, поласували морозивом.
Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю міської ради