Коротко про головне

12 Жовтня 2015, 22:11

7 жовтня під головуванням заступника міського голови Дмитра Ружицького відбулася нарада з питань підготовки до проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. У ході наради посадовим особам виконавчих органів міської ради, за якими згідно відповідного розпорядження міського голови закріплено дільничні виборчі комісії, було роз’яснено права, обов’язки та завдання щодо сприяння комісіям у реалізації їх повноважень з матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу. Також було проінформовано про основні організаційні заходи з підготовки проведення виборів і строки їх виконання згідно календарного плану та визначено першочергові питання, які потребують завчасного вирішення. Основна ж робота щодо підготовки виборчих дільниць до виборів буде проводитися після призначення голів дільничних виборчих комісій.

2-5 жовтня 2015 року  проводився великий обсяг робіт з промивки мереж водопостачання міста та паралельно ремонт водозапірних агрегатів. Міська влада висловлює вдячність працівникам комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ за їх роботу у вихідні дні та приносить вибачення мешканцям міста за тимчасові незручності.

Минулого тижня в ході щотижневих планерок міський голова Володимир Загривий визначив поточні завдання: зокрема з початком похолодання – розпочати опалення житлового фонду та всіх закладів охорони здоров’я, освіти, дошкільних навчальних закладів, інше. Спільно з головним лікарем міськрайТМО Василем Борисом оглянув хід проведення реконструкції приміщення колишнього тубдиспансеру. Поставлено завдання перед підрядниками щодо завершення будівельних робіт, відкриття і початку діяльності зазначеного відділення профілактики і лікування соціальних хвороб до 20 жовтня цього року.

Продовжуємо інформувати громаду міста про ситуацію, яка склалася у зв’язку з процесом переведення на індивідуальне опалення п’яти багатоповерхових будинків по вулицях Леваневського і Житомирській. Отож, наразі з 282-х квартир, які знаходяться в цих будинках: 156 – відключено від мережі централізованого опалення; мешканці 92-х квартир взяли дозвіл на облаштування індивідуального опалення; жителі ще 24 квартир – не проживають за вказаними адресами, здають в оренду житло, відмовляються або ж самостійно встановлюють індивідуальне опалення; з тринадцятьма власниками помешкань з інших причин не вдається вирішити дане питання. Загалом, відповідно до попередніх рішень виконавчого комітету міської ради, 44 жителі цих будинків вже отримали матеріальну допомогу, у розмірі по 5 тисяч гривень, на встановлення індивідуального опалення. Ще 10 осіб, відповідно до рішення виконкому міськради, яке відбулося 7 жовтня, невдовзі мають отримати таку допомогу. Робота в даному напрямку продовжується далі.

Доводимо  до відома новоград-волинців, що орієнтовно після 20 жовтня Центр надання адміністративних послуг буде знаходитись за новою адресою по вул..Соборності,13. Нагадуємо, що ЦНАП був створений та розпочав свою роботу в місті з 2010 року. У Центрі надаються більше 50-ти адміністративних послуг за різними напрямками. Надання адміністративних послуг здійснюється за принципом «єдиного вікна». Станом  на перше жовтня 2015 року адміністраторами ЦНАПу було опрацьовано та надано близько 8000 тис. різних послуг. Діяльність Центру постійно вдосконалюється, його працівники прагнуть зробити роботу максимально ефективною і зручною для мешканців міста. Побажання та пропозиції щодо організації роботи ЦНАПу та підвищення якості надання послуг можна надсилати в Інтернет-приймальню на електронну адресу:  nvcity@ukr.net або залишити в скриньці скарг та пропозицій в приміщенні ЦНАПу.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія