КП НВМР “Новоград-Волинськтеплокомуненерго” інформує

14 Лютого 2019, 20:14

Опалювальний сезон 2018-2019 року наближається до завершення, а багато  споживачів так і не змогли звикнути до сум у платіжках за опалення. Багато кого рятують субсидії, але всі розуміють, що це тимчасове полегшення. Певна частина мешканців обурюється і кляне надавачів комунальних послуг, інша частина думає, як же реально зменшити витрати на опалення. Дуже сприяє таким роздумам встановлення лічильника теплової енергії на будинок. І, якщо значна кількість господарів вже потурбувалася, або має в планах, утеплення власних квартир, то розмова про опалення місць загального користування (горищ, сходових клітин, підвалів) лише розпочинається.

На сьогодні існують державні програми з утеплення будинків або самі мешканці організовують проведення таких робіт. Тож існує немало будинків, де було проведено утеплення і горищ, і підвалів, і сходових клітин.  Реально ще один осередок втрат тепла, який не так помітний, як тріснувша шибка між першим і другим поверхами, це втрати тепла, які призводять до значного збільшення рахунків за опалення в трубопроводах  теплопостачання, що розташовані у підвалі будинку.

Отже, щоб сплачувати менше за централізоване опалення, якщо вас турбує стан труб у підвалі будинку,  ви маєте звернутися до свого ОСББ із проханням провести огляд та усунути недоліки існуючої теплоізоляції. Також зверніть свою увагу на Наказ від 10.12.2008 року №620/378 Зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 31.12.2008 року за №1310/16001 «Про затвердження правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду».

 

Чат-бот Гаряча лінія