Краєзнавство в сучасній бібліотеці як важливий елемент патріотичного виховання користувачів

29 Вересня 2017, 17:11

28 вересня в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського відбулось чергове засідання лабораторії професійної творчості на тему «Краєзнавство в сучасній бібліотеці як важливий елемент патріотичного виховання користувачів». 

Краєзнавча діяльність є однією з найважливіших складових в роботі  бібліотек  Новоград-Волинської міської централізованої бібліотечної системи.  Вона направлена на сприяння соціальному та культурному розвитку міста, вихованню патріотизму, національної свідомості, поваги до історії, традицій рідного краю, поширенню краєзнавчих знань.

Провідний методист центральної міської бібліотеки Валентина Соломончук  представила до уваги присутніх відео презентацію «Бібліотечне краєзнавство у культурному просторі міста Новограда-Волинського», яку підготували до  760-річчя  першої літописної згадки про місто Звягель – Новоград-Волинський. 

Говорили про формування  інформаційних ресурсів краєзнавчої тематики, удосконалення довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування користувачів з питань краєзнавства, про застосування нових інформаційних технологій в роботі бібліотек.

Провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Кобрина розповіла про активні комплексні  форми популяризації краєзнавчих документів в центральній міській  бібліотеці  ім. Юрія Ковальського та зробила огляд віртуальної книжкової виставки «Повітря тут пронизане історією».

Адмінісирація міської централізованої бібліотечної системи

 

Чат-бот Гаряча лінія