Лесю Українку вдягли у вишиванку
![Лесю Українку вдягли у вишиванку](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5283.jpeg)
З нагоди Дня вишиванки управління культури i туризму міської ради спільно зі Звягельським вищим професійним училищем традиційно вдягли Лесю в українське вбрання.
Вишиванка – одяг сильних, незламних та нескорених.
Сьогодні наша геніальна землячка нагадує, що вишиванка об’єднує українців навколо традицій та важливих цінностей, адже у кожній ниточці вишиванки живе частинка України.
Вишиваємо Перемогу!