Логотип добра!

2 Серпня 2016, 2:15

Не для кого не секрет, що важливою складовою у діяльності соціальної сфери є допомога благодійників. Адже соціальна сфера потребує участі всіх ланок суспільства заради подолання соціальних викликів, які маємо сьогодні. І нам надзвичайно приємно констатувати, що соціальна відповідальність бізнесу у своїх проявах таки присутня в нашому місті. Аби розповісти пересічному звягельчанину про наших меценатів ми створили логотип добра. Ця ідея виникла не так давно. І коли ми розробили логотип «Добро доступно кожному», перед нами постало інше завдання – пояснити що це за знак і чому він тут висить!

Основною метою створення логотипу було розповісти мешканцям міста про меценатів, які постійно допомагають підопічним територіального центру: одиноким людям похилого віку, особам з обмеженими фізичними можливостями. А також дати можливість кожному долучитися до цієї доброї справи. Поки що такий логотип мають декілька магазинів та ми сподіваємося, що ситуація зміниться. А ще ми маємо надію, що побачивши наш логотип ви надасте перевагу тому магазину чи крамниці, де він розміщений. Адже купуючи продукцію саме тут, ви зможете допомогти громадянину, який опинився в складних життєвих обставинах.

За допомогу у створенні логотипутериторіальний центр висловлює свою вдячність депутату міської ради 7 скликання Бойчуку Віталію Михайловичу та студії реклами «ТерраКот».
 

Територіальний  центр

 

Чат-бот Гаряча лінія