Лист-подяка міському голові В.Л. Весельському

31 Травня 2017, 18:33

Шановний Вікторе Леонідовичу, прийміть найщирішу подяку за Ваш привітальний лист з нагоди відкриття музею-квартири, а також за Вашу доброту, щирість і велику підтримку від Вас та Ваших представників з міста Новоград-Волинського, з вуст  яких прозвучали теплі і щирі привітання.

19 травня у місті Нетішин, що на Хмельниччині, гостинно відчинив двері музей-квартира мисткині Світлани Лелях-Бегутової – патріота України, лауреата премії імені Лесі України, володарки титулу «Українська Мадонна» Міжнародного Благодійного Фонду Святої Марії, нагороди Міжнародного рейтингу «Золота Фортуна», автора понад сотні робіт образотворчого мистецтва, скульптури, живопису, крапкової графіки на кольоровому металі, винайденої нею.

Музей створено для виховання молодого покоління на роботах мисткині, які увіковічнюють різні сторінки історії України: Голодомор 33-го року, боротьбу УПА, Другу Світову війну, Майдан, АТО. Світлана Мефодіївна також планує проводити у музеї майстер-класи для передання молодим талантам навиків крапкової графіки, образотворчого та художньо-літературного мистецтва.

Привітати Світлану Мефодіївну з такою чудовою подією в її житті, підтримати на творчій ниві прийшли не тільки рідні та містяни, а й численні делегації з різних куточків України, де добре знають мисткиню та поважають за добро, яке вона приносить людям. Радо й тепло вона приймала гостей з багатьох  міст України, серед них і з Новоград-Волинська: заступника міського голови Оксану Гвозденко, яка окрім власних щирих слів, озвучила вітальний лист міського голови Віктора Весельського, начальника відділу культури міської ради Ларису Заєць, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Марію Левицьку, директора меморіального музею Лесі Українки Віру Римську, яка була натхненником ідеї створення цього музею, та директора Житомирського обласного краєзнавчого музею Романа Насонова.

Разом з Світланою Мефодіївною щиро дякуємо вам, що  підтримали добрим словом, надихнули її на цю благодійну справу та розділили з нею радість того дня. А вона і надалі підтримуватиме дружні і творчі зв’язки з вашим чудовим містом, торкаючись порогу Лесиної святої домівки – літературно-меморіального музею видатної української поетеси Лесі Українки – Світоча світової літератури, що залишила нам великий скарб прекрасних творів великого мистецького надбання для українського народу та зарубіжжя, яку народила свята звягельська земля. Ми завдячуємо долі, що нас об’єднала з вами  Велика Леся Українка.

 

            З повагою до Вас інтелігенція м. Нетішина:

            Віктор Гусаров, голова міського літературного об’єднання «Натхнення»,  редактор газети «Перспектива»;

            Микола Руцький, член Національної спілки письменників України;

            Альвіна Шестак, заступник генерального директора з економіки і фінансів «ВП ХАЕС»;

            Олександр Степанюк, заступник голови правління ПАТ  «УБ ХАЕС»;

            Микола Радиця, директор Нетішинського підприємства «Тепличний комбінат», поет;

           Ганна Митюк, вчитель НВК, поетеса;

          Олександр Шустерук, журналіст

 

Чат-бот Гаряча лінія