Люди з великим серцем

7 Грудня 2015, 4:18

Торік у Новограді-Волинському з’явилася грана традиція — збирати всіх волонтерів у спільному колі. Цього річ на честь Міжнародного дня волонтера усі, хто за покликом серця допомагає іншим, знову зустрілися.

На захід, що відбувався в громадській приймальні Будинку рад, були запрошені найактивніші волонтери району та міста, основним напрямком діяльності яких – допомога воїнам ЗСУ в зоні АТО, демобілізованим, їх сім’ям, а також сім’ям тих, хто загинув на цій війні. Наймолодший з них — учень 4-го класу ЗОШ № 3 піаніст Артур Крутяков, який влаштовував концерти, кошти від яких віддавав на потреби АТО.

До уваги присутніх були представлені документальний фільм та презентація, присвячені волонтерам Новоград-Волинщини.

Після показів представники районної та міської влади вручили листи подяки за особистий вагомий внесок у наданні благодійної допомоги військовим частинам Новоград-Волинського гарнізону, оперативне вирішення питань щодо соціального та матеріального забезпечення учасників АТО, родин загиблих військовослужбовців.

Під час заходу волонтери мали змогу поспілкуватися та виловити свої побажання у сфері допомоги військовим та їх родинам. Прозвучало оголошення, що військовий з 30 ОМБр збирає гроші на тепловізор. Не вистачало 300 гривень. Один з волонтерів дав необхідну суму без вагань. Завдяки ось такій оперативності волонтерів військовим на передовій значно легше. Вони не втомлюються повторювати, що без підтримки українців обороняти країну було б неможливо.

 

Марина Синельникова,

інформаційно-аналітичне видання «Поліські новини»

 

Чат-бот Гаряча лінія