Майстерня казок у Новограді-Волинському

24 Жовтня 2017, 21:08

Проект “Майстерня казок” впроваджується в Новоград-Волинському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді з червня 2017 року за сприяння благодійного фонду “Нехай твоє серце б’ється” (керівник Новоград-Волинського осередку БФ «НТСБ» – Басовець-Гладунова Катерина Валеріївна). Проект срямований на конкретну цільову групу – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклуваня та дітей, з сімей зі складними життєвими обставинами.

Так, в м. Новограді-Волинському на обліку ССД знаходиться 101 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклуваня та 76 дітей з сімей з СЖО.  

В ході реалізації проекту проводяться майстер-класи, практичні роботи, біблійні уроки на природі, ігри, екскурсії, виготовлення іграшок для лялькового театру.

Так, в п’ятницю 20 жовтня 2017 року спеціальними гостями в ЦНТТУМ були волонтер Корпусу Миру Крістіна (Кristine Ann Stull), священник Свято-Михайлівської парафії православної церкви Київського патріархату – Артемій, керівник Новоград-Волинського осередку БФ «НТСБ» – Басовець-Гладунова Катерина Валеріївна

Діти показали свої творчі роботи та запросили всіх присутніх на казку про дівчинку Нехотілочку.  Скоро  відбудеться презентація проекту – справжня вистава дитячого лялькового театру, персонажів до якої діти зробили власноруч.

 

Валентина Найдюк,

директор ЦНТТУМ

 

Чат-бот Гаряча лінія