Маленькі пацієнти Новоград-Волинського міськрай ТМО отримали подарунки від Святого Миколая

19 Грудня 2016, 8:13

19 грудня, у День Святого Миколая, у дитяче відділення Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання завітали заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Борис, головний спеціаліст цього ж управління Анастасія Нєпша, начальник сектору сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Дейнека, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Маюн.

Вони прийшли, щоб привітати маленьких пацієнтів із святом Миколая і вручити солодкі подарунки. Заступник міського голови Оксана Гвозденко від імені міського голови та себе особисто привітала усіх діток і їхніх батьків зі  святом та побажали скоріше видужувати і не хворіти. Перед маленькими пацієнтами виступили вихованці Палацу дітей та молоді: Святий Миколай та іграшкові персонажі. Під час свята діти із задоволенням розважалися. Вони співали пісні, брали участь у конкурсах.

Наразі у дитячому відділенні міськрай ТМО на стаціонарному лікуванні перебуває 38 дітей різного віку: 27 – з міста та 11 – з сільської місцевості. Гості вручили їм подарунки, такі ж подарунки отримали діти – пацієнти інфекційного  відділення.

Сподіваємось, що позитивні емоції під час святкових заходів в День Святого Миколая сприятимуть якнайшвидшому одужанню дітей.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія