Мінприроди оголошує конкурс «До чистих джерел»

25 Листопада 2015, 2:49

28 жовтня за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів стартуваа щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Порядок проведення Конкурсу

Терміни

Матеріали для участі в Конкурсі приймаються Конкурсною комісією до 30 листопада поточного року.

Розгляд поданих на Конкурс матеріалів здійснюється Конкурсною комісією в періодз 30 листопада до 10 грудня поточного року.

Результати Конкурсу затверджуються Міністерством екології та природних ресурсів України й оголошуються на День довкілля з вшануванням і нагородженням переможців.

Оформлення матеріалів на Конкурс

На Конкурс подаються такі матеріали:

– відповідно оформлена робота, яка має містити наступні складові: назва роботи, короткий опис  природного об?єкту, інформацію про екологічні проблеми з обов?язковою фотофіксацією , інформацію про виконану роботу з усунення проблеми з обов?язковою фотофіксацією, інноваційні пропозиції для запобігання в подальшому виникненню аналогічних проблем)  ;

– анкета учасника конкурсу (Зразок за посиланням:http://menr.gov.ua/public/dzherela/929-anketa-uchasnyka-vseukrainskoho-konkursu-do-chystykh-dzherel);

Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди  України:

Електронна адреса: press@menr.gov.ua

Поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел”».

Роботи надіслані лише на паперових носіях не будуть допущені до розгляду Конкурсною комісією.

Переможці конкурсу визначаються конкурсною комісією та будуть нагородженні цінними призами. 

Контактна особа: Таїса Калініченко, тел. 068-523-67-11, 206-33-16

http://www.prostir.ua/

 

Чат-бот Гаряча лінія