Міська влада продовжує допомагати місцевим перевізникам

11 Травня 2022, 17:30

Заступниця міського голови Ірина Гудзь зустрілась із представниками мереж АЗС громади. На зустрічі також були присутні керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, начальниця відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Алла Володіна та перший заступник начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Юрій Оханський.

Ключове питання, яке було порушено на зустрічі – стан забезпечення паливом місцевих АЗС. Представниками автозаправних станцій проінформовано, що наразі першочергово забезпечуються пальним наші захисники – Збройні Сили України, медики та інші служби критичної інфраструктури. Щодо питання чіткого прогнозування вирішення дефіциту та поставки палива, то наразі представники АЗС не можуть назвати точних дат.

Криза з постачанням пального суттєво впливає на стан пасажирських перевезень у громаді. Міська влада продовжує допомагати перевізникам у цих непростих умовах та шукати різні варіанти для усунення проблем. Обговорено із представниками АЗС створення лояльних умов для перевізників, зокрема можливості першочергового відпуску палива та поміркованої цінової політики.

Наразі важливо докласти максимум зусиль та напрацювати шляхи вирішення проблеми із паливом, щоб не допустити зупинки міського та приміського автотранспорту.

На завершення зустрічі заступниця міського голови Ірина Гудзь подякувала за конструктивний діалог та подальшу співпрацю, адже наразі важливо консолідувати зусилля для подолання проблем.

Просимо жителів громади мінімізувати споживання палива. Дякуємо усім за розуміння.

 

Чат-бот Гаряча лінія