Міський голова Микола Боровець відвідав наших воїнів

7 Травня 2024, 18:32

Сьогодні, 7 травня Звягельський міський голова Микола Боровець відвідав наших захисників, які боронять нашу Батьківщину на одному із найгарячіших напрямків.

Для воїнів, які зараз далеко від дому, передали Великодні гостинці та смаколики, зібрані та закуплені жителями громади. Вони не лише наситять, а й подарують душевне тепло та підтримку в цей нелегкий час.

Поїздка відбулася спільно з депутатом міської ради Ігорем Олейником, приватним підприємцем Русланом Повальчуком та головою районної ради Артуром Загривим, який передав військовим пікап від ГО Ukraine Action, дрони від литовських партнерів Stiprūs Kartu, продукти харчування та товари першої необхідності.

Поспілкувавшись із військовими, дізналися про найнагальніші потреби. А найближчим часом буде проведена позачергова сесія міської ради, де будуть обговорюватися питання виділення коштів на допомогу військовим. Це важливий крок для того, щоб забезпечити наших захисників необхідними ресурсами для виконання завдань.

Воїнам, які кожен день ризикують своїми життями за мир на нашій землі надзвичайно важливо відчувати нашу підтримку, яка надихає їх продовжувати боротьбу.

Дякуємо всім, хто долучився до збору продуктів та благодійникам, які пожертвували кошти. Спільними зусиллями ми можемо показати, що Україна єдина і неподільна у своїй боротьбі за свободу та незалежність.

Нехай добро переможе, а мир і щастя заповнять кожен куточок нашої рідної України.

Чат-бот Гаряча лінія