Міський голова Микола Боровець зустрівся жителями с.Дідовичі

30 Листопада 2023, 16:03

 

30 листопада міський голова Микола Боровець зустрівся жителями с.Дідовичі Звягельської міської територіальної громади.

В ході зустрічі обговорили стан справ у Дідовицькому старостинському окрузі, проаналізували виконання запланованих проєктів.

В цьому році в с. Дідовичі провели капітальний ремонт дороги, замінили вікна у спортзалі Дідовицької  філії Пилиповецького  ліцею, в селах Дідовичі та Борисівка проводився благоустрій кладовищ. Наразі окремі роботи ще не завершені.

На частині траси поряд із селом встановлено камеру автофіксації порушень ПДР (автоматичного контролю швидкості), що значно знизить ризик виникнення ДТП та підвищить безпеку пішоходів та водіїв на цій ділянці дороги.

Микола Боровець наголосив на необхідності уважного ставлення до родин військовослужбовців. У той час, поки вони боронять нас від ворога, важливо  знати потреби їхніх рідних, допомагати та підтримувати.

Жителі села піднімали питання функціонування дитячого садочка, діяльність якого тимчасово призупинено у зв’язку із недостатньою кількістю дітей дошкільного віку. Звернулися з проханням допомогти в організації гарячого харчування для школярів та забезпечення медикаментами пересувного пункту здоров’я, звернули увагу на незадовільний стан даху шкільного спортзалу після ремонту. Також обговорили тему підтоплення домоволодінь та очистки дренажних канав.

З питань, які обговорювалися на зустрічі міський голова Микола Боровець дав ряд доручень відповідальним особам.

Крок за кроком дбаємо про комфорт та затишок у громаді.

Чат-бот Гаряча лінія