Міський голова оглянув хід проведення ремонтних робіт в кардіологічному відділенні міськрай ТМО

16 Листопада 2017, 1:05

15 листопада 2017 року очільник Новограда-Волинського Віктор Весельського у супроводі начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака та головного лікаря міськрай ТМО Василя Бориса оглянули хід проведення ремонтних робіт в блоці інтенсивної терапії кардіологічного відділення міськрай ТМО. Від початку поточного тижня в трьох кімнатах відділення розпочато капітальний ремонт, який має бути завершено до кінця 2017 року. На дані роботи з міського бюджету було виділено  93 тис. грн.

Також, посадовці оглянули вже відремонтоване приміщення терапевтичного відділення міськрай ТМО. Ремонтні роботи, на які з міського бюджету було витрачено  400 тис. грн., тут завершилися в жовтні поточного року.

Між тим, міський голова поцікавився у медичного персоналу про розмір їх заробітної плати та зазначив, що буде сприяти її підвищенню. Також, Віктор Леонідович пообіцяв, що і надалі буде займатися створенням гідних умов роботи для медичного персоналу та лікування пацієнтів в міськрай ТМО.    

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія