Міський голова оглянув територію колишнього полку тралів
![Міський голова оглянув територію колишнього полку тралів](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drep4q8a1mnq1rjo63n1era1r1ac2.jpg)
27 липня 2016 року міський голова Віктор Весельський, перший заступник міського голови Сергій Колотов та заступник міського голови Віктор Шалухін за участі заступника начальника штабу 30-ї ОМБр Романа Михальчука і командира третього автомобільного полку багатоосьових тяжких колесних тягачів (1985-1996 рр.) Бориса Гладуна оглянули територію колишнього полку тралів, який у 2001 році було розформовано.
Під час зустрічі було обговорено питання щодо подальшої долі території, яка займає близько 40 га та приміщень, більшість з яких знаходяться в аварійному стані. Зокрема, вирішено, врахувавши думку військових місцевого гарнізону та визначивши конкретні пропозиції, звернутися до Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України.
Як наголосив очільник міста: «Наш обов’язок підняти це питання і домогтися його позитивного вирішення. Необхідно не дати занепасти даному об’єкту. Адже обов’язок міського голови – дбати про місто».
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради