Міський голова оглянув виконання робіт з реконструкції даху НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня»

26 Липня 2017, 1:19

В результаті проведеної виїзної наради 12 травня 2017 року щодо несвоєчасного виконання будівельних робіт з реконструкції даху будівлі колегіуму по вул. Співдружності, 3/8 та реконструкції даху будівлі НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня» по вул. Родини Косачів, 5 та недотримання строків виконання робіт Приватним підприємством “Компанія РОС”, міський голова Віктор Весельський прийняв рішення, що підрядна фірма має докласти усі зусилля аби до відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ були здані роботи з реконструкції даху будівлі НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня». А після свята – з реконструкції даху будівлі колегіуму по вул. Співдружності, 3/8.

Так, 25 липня 2017 року Віктор Леонідович оглянув виконання робіт з реконструкції даху НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня». В огляді взяли участь заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, а також голови постійних комісій міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов та з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук.

ПП «Компанія РОС» практично доведено до завершення розпочаті будівельні роботи. Готовність даху до експлуатації складає 95%. Підрядник – компанія «РОС» (директор Осіпчук В.О.) зобов’язався виконати всі роботи на даному об’єкті, а також накрити будівлю колегіуму до початку нового 2017-2018 навчального року.

Також присутні оглянули навчальні класи після проведення ремонтних та відновлювальних робіт.

Після чого очільник міста відвідав музей родини Косачів та ознайомився з виставками робіт місцевих художників.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія