Відбулася нарада за участю представників карного розшуку ГУНП у Житомирській області

26 Липня 2017, 1:21

25 липня 2017 року під головуванням міського голови Весельського В.Л. відбулася робоча зустріч з підприємцями міста за участю представників карного розшуку Головного управління Національної поліції в Житомирській області. 

Очільник міста поінформував присутніх у залі про поточну ситуацію щодо життєзабезпечення та про проблеми зі станом злочинності в місті. Віктор Леонідович наголосив, що одним із пунктів у його передвиборчій програмі була боротьба зі злочинністю, наркоманією та корупцією в усіх сферах життєдіяльності міста і він докладе максимум зусиль аби в місті був порядок.

Під час обговорення присутні у залі мали змогу задати низку питань та поділитися з керівництвом міста та представниками карного розшуку ГУНП у Житомирській області, місцевої поліції. З боку співробітників правоохоронних органів неодноразово наголошувалось, що громада теж має проявляти більшу активність та оперативно повідомляти поліцію про наявні правопорушення.

Тож підсумовуючи варто зазначити, що співпраця та взаємодія з поліцією – має бути одним із пріоритетних напрямків отримання бажаного результату. Об’єднавшись разом навколо спільної мети, можна досягнути успіхів у боротьбі зі злочинністю.
 

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія