Міський голова ознайомився з роботою ТОВ ВО „Техна“

19 Травня 2016, 0:10

18 травня 2016 року міський голова Віктор Весельський разом із першим заступником міського голови Сергієм Колотовим відвідали одне з найпотужніших підприємств машинобудівельної галузі міста ТОВ ВО „Техна“. Детальніше про специфіку та перспективи виробництва розповів керівник Володимир Рибінський. Товариство „Техна“ є лідером в Україні з виробництва обладнання для птахофабрик. Виробниче об’єднання є лідером у впровадженні прогресивних технологій з виробництва кліткового обладнання.

„Техна“ пропонує виробникам курячого м’яса і яєць різноманітні види кліткового обладнання – окремі батареї для несучок, ремонтного молодняка, для вирощування курчат-бройлерів і для вирощування бройлерів з автоматичним їх вивантаженням, тобто виготовляє обладнання для повного спеціалізованого виробничого циклу. В кожному циклі передбачається автоматичні системи годування і поїння, видалення посліду, збирання яєць, вентиляції, охолодження, опалення, зберігання і транспортування кормів. З року в рік це підприємство модернізується. Об’єднання адаптує технічні і технологічні характеристики продукції до тих умов, у яких працює конкретне птахівниче господарство. Кліткове обладнання виготовляється із високоякісної оцинкованої сталі і має високу ступінь міцності. В рамках програми модернізації власного верстатного парку на заводі встановлено сучасне імпортне обладнання з безточкового зварювання металів.

Окрім того товариство одним із перших в Україні освоїло виробництво системи огорожі, яка виготовляється із оцинкованого дроту та покрита полімером.

Протягом 2015 року товариством реалізовано промислової продукції на суму понад 280,0 млн.грн., що становить майже 40,0% від загального обсягу реалізованої продукції підприємствами міста.

На сьогоднішній день на товаристві працює понад 500 осіб, середня заробітна плата яких складає понад 4500,0 грн. За 4 місяці 2016 року підприємством реалізовано продукції на суму 88,9 млн.грн., що менше минулорічного показника на 19,7%, або на 21,7 млн.грн. Вироблено промислової продукції за цей період на суму 90,4 млн.грн., що перевищує минулорічний показник у 3,1 рази, в сумі це становить 61,0 млн.грн. Майже вся продукція підприємства відправляється на експорт. ТОВ „ВО „Техна“ поставляє свою продукцію більше як у 18 країн світу. Товариство значну увагу приділяє впровадженню у виробництво сучасних європейських технологій, пошуку нових ринків збуту.

В.І.Рибінський провів екскурсію виробничими цехами, приміщеннями, showroom (виставковий павільйон) підприємства. Міський голова та його перший заступник мали можливість ознайомитися зі специфікою виробництва, спостерігати за робочим процесом, побачити умови праці робітників та безпосередньо поспілкуватися з працівниками ТОВ ВО „Техна”. Також варто зазначити, що майже вся територія товариства вкрита тротуарною плиткою, як зазначив Володимир Іванович він надає перевагу саме плитці (при необхідності проведення ремонтних робіт тротуарну плитку можна легко розібрати, провести необхідні роботи і знову її укласти) та підтримує місцевих виробників. Також для працівників товариства працює їдальня, відкриті кімнати для відпочинку, душові кабінки та ін.

Віктор Весельський відзначив добре організовану систему якості виробництва, якій надається особлива увага, адже вона відповідає усім вимогам європейських стандартів, забезпечує прибуткову діяльність, є одним з кращих підприємств міста, за що неодноразово було відзначене на місцевому та обласному рівнях. Очільник міста зазначив: «Те, що зроблено на ТОВ ВО „Техна”, руками відданих людей, є свідченням того, що це гордість нашого міста та зразкове підприємство машинобудівної галузі.»

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія