Міський голова провів черговий прийом громадян та розглянув важливі питання життєзабезпечення міста

10 Червня 2016, 2:36

10 червня 2016 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели черговий прийом громадян на виїзді. Перед тим, разом із першим заступником та заступниками міського голови, депутатами міської ради, начальники відповідних управлінь та відділів міської ради, представники місцевих ЗМІ, ознайомилися із діяльністю та проблемними питаннями кооперативного ринку «Урожай». Очільник міста пройшовся м’ясним та молочним павільйонами, поспілкувався з директором ринку Валентином Григоренком та торговцями.

Люди зверталися з різними питаннями, зокрема щодо асфальтування доріг. Відповідь на це питання надав начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, який повідомив на яких саме вулицях у цьому році згідно плану буде проведено капітальний та поточний ремонти. Проект рішення «Про капітальний ремонт доріг у 2016 році» розміщено на офіційному сайті міської ради та буде розглядатися на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Були прохання про запровадження автобусного маршруту, який буде курсувати повз ринок, та звернення щодо вирішення питання із зменшення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті. Перший заступник міського голови Сергій Колотов повідомив, що на розгляд депутатів пленарного засідання 6-ї сесії міської ради сьомого скликання, яке відбудеться 21 липня, буде винесено питання про зменшення вартості проїзду для пенсіонерів на 50%.

Слід зауважити, що у приміщенні для молочного павільйону торговців не виявилось, сама ж торгівля молочними продуктами проходила на прилавках біля будівлі. На запитання чому не проводиться торгівля у спеціально відведеному для цього павільйоні, продавці зазначили, що покупці швидше купують «молочку» на вулиці, а у молочний павільйон взагалі не заходять. До того ж, багато молочної продукції продається на стихійних ринках, де продавці не платять ні за місце, ні за аналіз її якості.

Також було обговорено питання стихійної торгівлі у місті. Міський голова Віктор Весельський дав доручення вивчити та комплексно розглянути цю проблему, в першу чергу, що стосується торгівлі «на землі» продуктами харчування. Адже це безпека та здоров’я людей.

Затим у приміщенні комунального підприємства міської ради «Шляхрембуд» відбувся безпосередній прийом громадян. Цього дня поспілкуватися з очільником міста прийшло 10 новоград-волинців. Як і зазвичай, найбільше питань стосувалося надання допомоги у лікуванні, вирішення земельних, житлових проблем та житлово-комунального господарства, тощо. З усіх порушених громадянами проблем дано доручення відповідним управлінням, відділам та службам міської ради. Заявникам надано консультації та роз’яснення.

Після закінчення прийому громадян, міський голова поспілкувався з керівником комунального підприємства Юрієм Тарнавським та оглянув  територію «Шляхрембуду». Юрій Петрович підняв ряд питань важливих для забезпечення роботи підприємства, зокрема щодо необхідності розширення території, ремонту майстерні та закупівлі додаткової техніки (камаз, водовоз, сміттєвоз). Наразі на балансі «Шляхрембуду» 12 одиниць техніки, однак цього замало, щоб належно забезпечити життєдіяльність міста, особливо у зимовий період.

Також було здійснено виїзд на 1-й провулок Володимира Антоновича (пров. Тельмана) з метою визначення об’ємів та видів ремонтних робіт у цій частині міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія