Міський голова провів нараду з питання щодо використання бюджетних коштів за перший квартал 2017 року

13 Квітня 2017, 5:07

12 квітня 2017 року у великій залі Будинку рад під головуванням очільника міста Віктора Весельського відбулась нарада з питання використання бюджетних коштів комунальними підприємствами, а також організаціями та установами міста, які працюють на контрактній основі з міським головою. Участь у нараді взяли секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступники міського голови, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради та головні розпорядників коштів (начальники самостійних управлінь та відділів міської ради).

Кожен з присутніх керівників детально доповів про використання бюджетних коштів за перший квартал 2017 року, проблемні питання в роботі та шляхи їх вирішення.

Як наголосив очільник міста: «Використання бюджетних коштів розпорядниками повинно бути раціональним та своєчасним». За підсумками наради прийняті відповідні рішення та надані доручення. Зокрема, такі наради вирішено проводити щоквартально.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія