Міський голова провів робочу нараду
![Міський голова провів робочу нараду](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds7qmn2t1s1t1cutcio3fdtu926.jpg)
18 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський, за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко та заступника міського голови В.А. Шалухіна, провів робочу нараду з відповідальними за питання реалізації проекту створення центру надання соціальних послуг у форматі “Прозорий офіс” у місті Новоград-Волинському керівниками департаменту, управлінь, відділів міської ради та служб міста.
Під час наради було обговорено питання щодо стану впровадження зазначеного проекту та визначено механізм подальших кроків у даному напрямку. За результатами, очільником міста були надані відповідні доручення для контролю та вказівки до виконання.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради