Міський голова провів розширену нараду з апаратом міськвиконкому
![Міський голова провів розширену нараду з апаратом міськвиконкому](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drc4vkjq3cn113617l86dn181cuk.jpg)
Традиційно, щопонеділка о 08:15 год. міський голова Віктор Весельський проводить нараду із заступниками міського голови. Затим, о 09:15 год. – з начальниками виконавчих органів міської ради та радниками.
У понеділок, 30 травня 2016 року, у великій залі Будинку рад відбулась розширена нарада за участі всіх 65 працюючих у міськвиконкомі, включно з водіями та прибиральницями. Відтепер розширені наради з апаратом міськвиконкому очільник міста буде проводити кожного останнього понеділка місяця, а з самостійними управліннями та відділами – кожного першого понеділка місяця.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради