У школі мистецтв м. Новограда-Волинського відбувся випускний вечір
![У школі мистецтв м. Новограда-Волинського відбувся випускний вечір](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drc4t79unsuc9hfmr1ct8116qu5.jpg)
Останні дні у травні справді особливі,
І не тому, що квітами вітають залюбки,
А через те, що з школою сьогодні
Прощаються уже випускники!
Так, 26 травня 2016 року, у школі мистецтв м. Новограда-Волинського відбувся 5 випускний вечір. Цього року свідоцтва про закінчення школи отримало 49 учнів музичного відділення (з них 21 з відзнакою) та 19 учнів образотворчого відділення (з них 8 з відзнакою).
Із закінченням навчального закладу випускників привітали заступник міського голови Гвозденко Оксана Василівна та директор школи мистецтв Полтавченко Лілія Володимирівна.
Зі сцени пролунало багато теплих слів та побажань як для учнів, так і для колективу школи.
Школа мистецтв