Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради

12 Червня 2017, 20:49

2 червня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, заступником керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальником організаційного відділу міської ради, начальником відділу кадрів міської ради та апаратну нараду. У ході яких було закцентовано увагу присутніх на основних нарадах та заходах, які заплановані на поточному тижні. 

Зокрема протягом тижня відбуватимуться засідання постійних комісій міської ради у ході яких депутати міської ради опрацьовуватимуть питання порядку денного тринадцятої сесії міської ради. У вівторок відбудеться розширена нарада щодо створення Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу, робочий візит Посла Китайської Народної Республіки в Україні за участю народного депутата України Литвина В.М. у рамках офіційного візиту в Житомирську область, м.Новоград-Волинський. У середу – засідання виконавчого комітету міської ради. Урочистості з нагоди Дня медичного працівника проходитимуть у четвер. Щоп’ятничний особистий прийом міського голови відбудеться у приміщенні ЗОШ №9 за адресою вул.Гоголя,7. 

Під час апаратної наради головні розпорядники коштів доповіли про використання бюджетних коштів та доручення міського голови, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. Міський голова наголосив на персональній відповідальності кожного, чіткого виконання посадових обов’язків, здійснення контролю за виконанням документів, інше. 

За результатами наради Віктор Леонідович дав ряд протокольних доручень.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія