Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради

18 Липня 2017, 0:45

17 липня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Під час якої кожен з присутніх доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний. Зокрема, міський голова поділився своїми враженнями від участі в обласному святі народної творчості «Маківка літа», яке проходило у смт. Городниця на березі річки Случ.

Перший заступник міського голови С.Ю. Колотов поінформував: про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт проектної документації на реалізацію проекту реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 зі збільшенням розмірів для створення центру надання соціальних послуг у форматі „Прозорий офіс“; про моніторинг та контроль за станом пасажирських перевезень. А також Сергій Юрійович наголосив, що у четвер, 20 липня, о 15 годині у великій залі Будинку рад пройдуть загальноміські громадські слухання питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та села Гульськ Гульської сільської ради.

Заступник міського голови О.В.Гвозденко закцентувала увагу, що головним питанням тижня буде підготовка до проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Заступник міського голови В.А.Шалухін, зазначив, що протягом поточного тижня будуть проводитись роботи щодо асфальтування «стометрівки», а також роботи тривають на вулиці Кривоноса та на полігоні твердих побутових відходів.

Секретар міської ради О.А.Пономаренко наголосила, що розпочинаються засідання постійних комісій міської ради під час яких розглядатимуться питання порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради.

Під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області очільник міста наголосив, що до проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» залишився тиждень, тому необхідно прискорити роботи з благоустрою території міста, покосити газони та всі в’їзди в місто.

За результатами наради міський голова дав ряд протокольних доручень.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія