Міський голова провів зустріч з головою Новоград-Волинського підрозділу обласної громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій»

13 Квітня 2016, 23:46

12 квітня міський голова Віктор Весельський зустрівся з головою Новоград-Волинського підрозділу обласної громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Володимиром Господинчиком та його заступником Олександром Горохом. Також участь у нараді взяли перший заступник міського голови Сергій Колотов та заступник міського голови Лариса Шутова.

Під час зборів громадської організації, які відбулися наприкінці лютого цього року у Будинку офіцерів та участь у яких взяв міський голова Віктор Весельський, було домовлено, що зустрічі для обговорення і можливого вирішення проблемних питань з очільником міста будуть проводитися щомісяця.

Отож, цього разу було обговорено питання щодо взаємодії та узгодження спільних дій у пришвидшенні створення центру реабілітації для військових на базі колишнього військового шпиталю. Також було озвучено потребу в приміщенні для громадської організації. Так як приміщення у Будинку офіцерів, в якому наразі базується спілка, потребує додаткового ремонту.

Крім того, керівництво організації подякувало за фінансову підтримку спілки з міського бюджету, про що депутати проголосували на черговому пленарному засіданні 4-ї сесії міської ради, 7 квітня 2016 року.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія