Весняна толока – 2016!

13 Квітня 2016, 23:48

Напередодні весняних свят в нашому місті розпочато місячник по наведенню належного санітарного стану, благоустрою та озелененню територій. Комунальні служби вже взялися за роботу, але чистота й порядок у рідному місті завжди були справою усієї громади. Нам потрібно за короткий термін навести у ньому взірцевий порядок, адже ми готуємося до великих, всенародних свят, які за батьківською традицією, потрібно зустрічати охайними, у прибраному будинку, дворі, з чистими помислами. Кожен із нас має в своєму серці уставлений образ мальовничого міста: уквітчані вулиці, ошатні будинки, чисті й затишні двори, доглянуті храми й пам’ятники, квітучі сади, впорядковані могили.

Шановні мешканці міста, запрошуємо кожного з вас взяти участь у проведенні загальноміської толоки з весняного прибирання міста. Звертаємося до усіх, кому не байдуже рідне місто: робітники, учні, студенти, підприємці, керівники, жителі приватного сектору, лідери громадських організацій та партійних осередків – не будьте байдужими, приєднуйтеся до спільної справи, адже чистота міста починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці.

Пропонуємо і депутатам міської ради долучитись до проведення місячника та прослідкувати за прибиранням територій закріплених за ними виборчих округів.

Давайте будемо користуватися кожним весняним погожим днем, щоб зробити щось корисне як для себе, своїх дітей, рідних та друзів, так і для порядку на території нашого міста, прибравши під’їзд і двір від сміття, посадивши квіти й дерева, відновивши газони, навівши лад на дитячих та спортивних майданчиках. Нехай весняне прибирання стане справою кожного трудового та учбового колективу, кожної новоград-волинської сім’ї.

Р.S: Бажаємо всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи.
 

Відділ благоустрою УЖГ,Е та КВ
Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія