Міський голова та секретар міської ради взяли участь у роботі Конференції Асоціації міст України
![Міський голова та секретар міської ради взяли участь у роботі Конференції Асоціації міст України](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drn3suar15h91v411uh0lhd16es10n.jpg)
9 грудня 2016 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко взяли участь у роботі Конференції Асоціації міст України, яка зібрала в Київській міській раді уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів АМУ.
У щорічній Конференції взяли участь більше 250 міських, селищних та сільських голів з усіх областей.
Серед питань порядку денного було розглянуто та затверджено Звіт про роботу Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України, Фінансово-господарський звіт за 2016 рік, схвалено Бюджет АМУ на 2017 рік.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради